Szeptember 6-án indul a KMO-ban az angol nyelvű zenebölcsi, amelyre már 6 hónapos korú babával is lehet jelentkezni.

A zenebölcsiben a legkisebbek csörgők, bábok és mondókák segítségével ismerkedhetnek az angol nyelvvel. Domonics Réka, oktató, a foglalkozás vezetője az alábbiakat írja magáról: 

 

„A zene és az angol gyerekkoromtól az életem része volt: zongora, ének, kéttannyelvű érettségi, külföldi ösztöndíj. Aztán jöttek a gyerekek, lelkesen játszottam velük is angolul, majd a munka és a mindennapok kicsit megnehezítették a dolgom és visszavettem a kezdeti lendületemből, pláne támogató közösség híján.
Egészen mostanáig! Barbinak és a Rhyme Time módszernek hála, itt a közösség, a játékos angol és az ének “all in one”, így az általam imádott, és gyermekeimnek átadni vágyott képességek újra a mindennapjaink részévé váltak, jobban, mint valaha.

A Rhyme Time jó móka, és általa a szülők is játszi könnyedséggel sajátítják el a baba angolozás, az otthoni nyelvátadás csínját-bínját, sőt online és személyesen is maximális támogatást kapnak. A kicsik pedig észre sem veszik, de már értik és beszélik az angol nyelvet.

Kiváltságnak tartom, hogy a részese lehetek ennek.
Amióta itthon is Rhyme Time-ozunk a gyerekekkel, rakétasebességre kapcsoltunk. Elképesztő, hogy mennyire gyorsan tanulnak és milyen fogékonyak az angolra is. Nagyon élvezik a közös angolozást, és én is! Remélem, másoknak is segíthetek, hogy ők is átéljék ezt a csodát.”

 

Részletekért kattintson IDE! 

 

Fotó: Pixabay.com

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You May Also Like

Idén is Kispesten járt a Mikulás

Immár évtizedes hagyomány, hogy minden december elején ajándékokkal lepik meg a kispesti családsegítő által kiválasztott kispesti gyerkőcöket.

Ingyenes laptopokat biztosít a kormány a gyerekeknek

Egyre nagyobb teret hódít a digitális világ, a mai gyerekek számára pedig már elengedhetetlen, hogy jól tájékozódjanak benne. A kormány igyekszik felzárkózni a kihívásokhoz, és ingyenes laptopok biztosításával segíti a digitális felkészítést.

Mesemondó versenyt nyertek az Ady Endre Iskola diákjai

Felpezsdült az élet az Ady Endre Református Általános Iskolában: az április 3-i városi mesemondó versenyen az első és második évfolyamosok arany, a harmadik és negyedik évfolyamosok ezüst minősítést kaptak. A sportélet is fellendült: a két éve működő Sakkpalota tanulói városi sakkversenyt nyertek, a Kézilabda Sportakadémia leigazolt több diákokat, az alsósokkal pedig a Zsíros Tibor Kosárakadémia foglalkozik. Emellett fejlesztették az angol nyelv, valamint az informatikai oktatást is.

Elkészült az Arany Óvoda

Átadták a felújított és kibővített Kispesti Arany Óvodát, amely eredményeképpen további 75 kisgyermek járhat az intézménybe. Az Európai Unió által támogatott fejlesztéssel óriási lett a kontraszt az Arany ovi és a kerületi többi óvodája között.