Immár ötödik alkalommal ad jótékonysági koncertet dr. György István kormánymegbízott a Póka Egon Experience-szel Kőbányán, amelynek bevételét az előző évekhez hasonlóan kőbányai és kispesti rászorulók javára ajánlják fel. Idén hátrányos helyzetű gyerekek nyári táborozására, illetve az Eszterlánc bölcsőde sószobájának kialakításához várják az adományokat az egyébként ingyenes koncerten Kőbányán, a KÖSZI-ben most péntek (12.04) este, 7 órától.

Adjunk a húroknak!… és a rászorulóknak is! címmel idén ötödik alkalommal ragad gitárt dr. György István kormánymegbízott, hogy jótékony célért zenéljen Póka Egonnal és a Kőbányai Zenei Stúdió profi zenészeivel. Újra itt van a nagy csapat, Régi Csibészek, Gyöngyhajú lány és még sok ismert sláger felcsendül majd a KÖSZI-ben (X., Előd u. 1.) 2015. december 4-én, péntek este 7-től, de a repertoárba több új dal is bekerült. Az idei est bevételeit kispesti és kőbányai hátrányos helyzetű gyerekek nyári táborozására ajánlják fel a szervezők, sőt, a koncertsorozat ötletgazdája, Dódity Gabriella Facebook oldalán azt olvastuk, hogy ha elegendő adomány gyűlik össze, a kispesti Eszterlánc Bölcsőde sószobájának kialakítását is szeretnék támogatni. 

 

Az Adjunk a húroknak!… és a rászorulóknak is! koncertsorozaton 2011 óta összesen immár csaknem 10 millió forint adományt gyűjtöttek a szervezők, amit többek között sérült és beteg gyermekek javára, idősotthonok, illetve gyermekek átmeneti otthona lakói részére  ajánlottak föl Kőbányán és Kispesten.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You May Also Like

Fővárosi strandkörkép

A nyári melegben megtelnek a strandok és uszodák szerte Budapesten. Összegyűjtöttük a fővárosi és agglomerációban található strandokkal kapcsolatos tudnivalókat.

Győri Ottmár, a Wekerletelep első gondnoka

144 éve ezen a napon született Győri Ottmár, a Wekerletelep utcahálózatának tervezője, az építkezés felügyelője, a telep első gondnoka.

Megnyílt Budapest legnagyobb P+R parkolója a KÖKI-nél

Mától birtokba vehetik az autósok a háromszintes, 330 férőhelyes őrzött P+R parkolóházat KÖKI Terminál bevásárlóközpontnál. Budapest legnagyobb P+R parkolóját dr. György István főpolgármester-helyettes nyitotta meg, ahol az eddig is üzemelő nyitott P+R parkolóval együtt mostantól több mint 530 férőhely áll az autósok rendelkezésére, napi egyetlen vonaljegy áráért.

Kosz és káosz az Attila utcában

Kispest talán egyik legaggasztóbb állapotú része az Attila utca, amelynek rendezése úgy tűnik, kifog az önkormányzaton. Kosz, szemét, rendetlenség, és térfigyelő kamera, amely mintha azért lenne, hogy lehessen a lomokat valami alá pakolni.