A Nego Kyokushin Karate Egyesület idén is megrendezte a Honkyokushin-Kispest Kupát. A szervezők november 24-én 11 órától a Károlyi Mihály Gimnáziumba várták a versenyzőket, mestereket, valamint a karate iránt érdeklődő nézőket is a nyílt súlycsoport nélküli versenyre.

 

 A részvétel várakozáson felüli volt, 34 kategóriában közel 160 versenyző mérkőzött meg egymással. A magyar csapatok mellett érkeztek a határon túlról is, többek között Szlovákiából és Szerbiából.

Az eseményen Kispest önkormányzata is képviseltette magát, Ékes Gábor és Vinczek György alpolgármesterek, Lazányi Ferenc, Marsalné Kovács Judit és Mihály András képviselők a helyszínen követték a verseny eseményeit. Vidra Zoltán pedig nem csak képviselői minőségében, hanem a Nego SE 3 danos edzőjejeként vett részt aktívan a szervezésben és a versenyben. Az estébe nyúló kupa jó hangulatban, kiváló sporteredményekkel ért véget.

 

 

A kispesti Nego SE 1995-ben alakult, az elmúlt 10-12 évben a Vass Lajos Általános Iskolában tartja edzéseit, átlagosan 50-60 zömében gyermekkorú karatékával. Kispest Önkormányzata 2003 óta támogatja az egyesületet.

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You May Also Like

Lámpás kereszteződést sürget a kerületi jobboldal

Kevés olyan balesetveszélyes kereszteződése van Kispestnek, mint az Ady Endre út, Vas Gereben utca sarka. Sajnálatos módon egymást érik a balesetek. Van, aki szerint a közlekedési lámpa, van, aki szerint az elővigyázatosság segíthetne.

Fővárosi strandkörkép

A nyári melegben megtelnek a strandok és uszodák szerte Budapesten. Összegyűjtöttük a fővárosi és agglomerációban található strandokkal kapcsolatos tudnivalókat.

Megújult a nyugdíjasház

Harminc milliós pályázati forrással kiegészítve energetikai felújításon esett át a Kispesti Nyugdíjasház.…

Idén is Kispesten járt a Mikulás

Immár évtizedes hagyomány, hogy minden december elején ajándékokkal lepik meg a kispesti családsegítő által kiválasztott kispesti gyerkőcöket.