Meg kellett műteni a kispesti ökölvívót, Káté Gyulát, aki emiatt néhány hétig pihenőre kényszerül.

Káté Gyula az utóbbi évek egyik legeredményesebb magyar ökölvívója. A Kispest SE kisváltósúlyban versenyező sportolója vállműtéten esett túl, jobb vállát artroszkópos műtéttel tisztították ki a Sportkórházban. A néhány hetes kiesés olimpiai szereplését szerencsére nem érinti, a kvalifikációt ugyanis már a tavalyi világbajnokságon megszerezte. A bunyós várhatóan egy-két hét után kezdhet el edzeni, áprilisban pedig már éles meccset is vívhat.

 

Forrás: www.nemzetisport.hu

Kép:www.origo.hu

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You May Also Like

Lámpás kereszteződést sürget a kerületi jobboldal

Kevés olyan balesetveszélyes kereszteződése van Kispestnek, mint az Ady Endre út, Vas Gereben utca sarka. Sajnálatos módon egymást érik a balesetek. Van, aki szerint a közlekedési lámpa, van, aki szerint az elővigyázatosság segíthetne.

Fővárosi strandkörkép

A nyári melegben megtelnek a strandok és uszodák szerte Budapesten. Összegyűjtöttük a fővárosi és agglomerációban található strandokkal kapcsolatos tudnivalókat.

Megújult a nyugdíjasház

Harminc milliós pályázati forrással kiegészítve energetikai felújításon esett át a Kispesti Nyugdíjasház.…

Idén is Kispesten járt a Mikulás

Immár évtizedes hagyomány, hogy minden december elején ajándékokkal lepik meg a kispesti családsegítő által kiválasztott kispesti gyerkőcöket.