Tánckurzust tartanak augusztus elején a Kispesti Kuckóban kicsik és nagyok részére. A szervezők mindenkit várnak, aki nyári kikapcsolódásra vágyik, vagy különböző táncokkal szeretne ismerkedni.

A Kispesti Kuckóban ( Vereckei köz 10.) augusztus 1-től 5-ig minden nap a táncé lesz a főszerep. Délelőttönként a 14 év feletti korosztályt mozgatják meg, ők balettot, modern-kortárs technikákat és ír sztepptánc alapokat sajátíthatnak el. A kurzus részvételi díja 15.000 forint az 5 napra, vagy bármely órára be lehet menni 1200 forintért. Délután az óvodások és alsósok ismerkedhetnek a gimnasztika és a balett alapjaival. Az 5 napos képzés nekik 3800 forintba kerül, az óradíj 900 forint.

 

Az órák kezdő és középhaladó szintűek, vagyis azoknak is lehetősége nyílik fejlődni, akik már valamilyen szinten jártasak a táncokban. A kurzusra előzetes jelentkezés szükséges a 06-70-546-87-37-es telefonszámon, vagy a [email protected] e-mail címen Hlaszny Kata tánctanárnál, akitől további felvilágosítást is kaphattok.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

You May Also Like

Fővárosi strandkörkép

A nyári melegben megtelnek a strandok és uszodák szerte Budapesten. Összegyűjtöttük a fővárosi és agglomerációban található strandokkal kapcsolatos tudnivalókat.

Lámpás kereszteződést sürget a kerületi jobboldal

Kevés olyan balesetveszélyes kereszteződése van Kispestnek, mint az Ady Endre út, Vas Gereben utca sarka. Sajnálatos módon egymást érik a balesetek. Van, aki szerint a közlekedési lámpa, van, aki szerint az elővigyázatosság segíthetne.

Megújult a nyugdíjasház

Harminc milliós pályázati forrással kiegészítve energetikai felújításon esett át a Kispesti Nyugdíjasház.…

Győri Ottmár, a Wekerletelep első gondnoka

144 éve ezen a napon született Győri Ottmár, a Wekerletelep utcahálózatának tervezője, az építkezés felügyelője, a telep első gondnoka.